28 مهر 1400

English | 

(آرشیو سال 1396)
تعیین‌تکلیف حریم شهر گرمدره و انطباق آن با مرز استان‌های تهران و البرز
دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه‌ای به استانداران و روسای شورای برنامه‌ریزی و توسعه دو استان تهران و البرز، مصوبه شورا را درباره اصلاح حریم شهر گرمدره و انطباق آن بر مرز تقسیمات فعلی استان تهران و البرز ، ابلاغ کرد.
دوشنبه، 28 اسفند 1396 - 09:51
طرح اساس‌نامه تأسیس شرکت قطارهای حومه‌ای در دولت
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه باید طی ۲ برنامه دولت و مجلس تصمیم بگیرند که ۵۰ میلیارد دلار برای توسعه حمل و نقل ریلی سرمایه‌گذاری کنند گفت: اتصال تمام مراکز استان‌ها به شبکه ریلی را به رئیس‌جمهوری پیشنهاد كردم.
دوشنبه، 28 اسفند 1396 - 09:47
نوروز و رانندگی‌های خطرآفرین
باز عید از راه می رسد و مردم راه مسافرت را در پیش خواهند گرفت اما آنچه بیش از همه می تواند شادی های نوروز را کمرنگ کند تصادفات رانندگی و به دنبال آن غم و اندوه است.
دوشنبه، 28 اسفند 1396 - 09:41
تلاش برای افتتاح ترمینال سلام در تابستان ۹۷
وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی از افزایش ۱۴ درصدی ظرفیت در سال جاری نسبت به سال ۹۵ خبر داد و گفت: تلاش داریم تا بتوانیم ترمینال سلام را برای تابستان سال ۹۷ آماده بهره‌برداری کنیم که با این اقدام ظرفیتی حدودا مانند...
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 15:12
بسترسازی بنادر هوشمند تا ٢ سال آینده
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جمع مدیران ارشد بندری و دریایی کشور، اولویت‌ها و برنامه‌های مهم سال ٩٧ این سازمان را تشریح کرد و گفت: در حوزه مهندسی، به روزرسانی زیرساخت بنادر کوچک، ارتقای ناوگان مقابله با حریق، نگهداری و تعیین تکلیف تجهیزات چاب...
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 14:15
سامانه‌های ارتباطات مردمی و دریافت آخرین اخبار و اطلاعات هواشناسی و حوزه‌های حمل و نقل
وزارت راه و شهرسازی در راستای دسترسی آزاد و راحت شهروندان به آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه‌های هواشناسی و حمل و نقل سامانه‌های ارتباط مردمی را منتشر کرد.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 13:37
تمدید عضویت رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
عضویت علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل برای مدت ۲ سال تمدید شد.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 10:37
تمدید عضویت رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
عضویت محمد شکرچی‌زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل برای مدت ۲ سال تمدید شد.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 10:34
تمدید عضویت نماینده انجمن شرکت‌های راهسازی ایران در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
عضویت محمدباقر گلبن، نماینده انجمن شرکت‌های راهسازی ایران طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل برای مدت ۲ سال تمدید شد.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 10:32
تمدید عضویت نماینده جامعه مهندسان مشاور در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل
عضویت امیر ذهنی، نماینده جامعه مهندسان مشاور طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی در شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل برای مدت ۲ سال تمدید شد.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 10:30
تشریح جزئیات پروژه‌های احداثی و بهره‌برداری شده محور‌های هراز و سوادکوه
وزیر راه و شهرسازی در جریان افتتاح ۴ کیلومتر از محور سوادکوه در محدوده سرخکلا و شیرگاه به دلیل عدم تملک همواره باعث ایجاد گره‌های ترافیکی می‌شد، اما با انجام تملک‌ها در این منطقه، ۴ کیلومتر مورد نظر تعریض و مسیر فیروزکوه به قائمشهر از گره‌های ترافیکی...
شنبه، 26 اسفند 1396 - 15:54
تصویب آزادراه پردیس- پلور در آینده نزدیك
وزیر راه و شهرسازی از اتمام زیرسازی ۷ كیلومتر دیگر از طرح تعریض از ۴ خطه سازی محور هراز خبر داد و گفت: امیدواریم كه ۷ كیلومتر دیگر از این پروژه تا قبل از سفرهای تابستانی آماده بهره‌برداری شود.
شنبه، 26 اسفند 1396 - 12:37
بنادر ما با امکانات خوب آماده استقبال از مسافران است
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه جنوب کشور مکان مناسبی برای زندگی، کار و تولید ثروت است، گفت: اصلی ترین موضوع در سال جدید در سفرهای تمامی شقوق حمل ونقل آسایش، روانی حرکت و ایمنی مسافران طی ایام نوروز است.
شنبه، 26 اسفند 1396 - 10:07
سایه روشن استیضاح‌های سه‌گانه
*عباس آخوندی: نکته‌ی روشن و برجسته‌ی استیضاح‌های سه‌گانه وزیران در روزهای پایانی سال، کاربست حق پرسش‌گری مجلس به نمایندگی از ملت بود و نکته‌ی مناقشه‌آمیز آن ارزیابی میزان سودمندی، اثربخشی، هزینه-فایده و مقایسه‌ی آن با سایر روش‌های قانونی پرسش‌گری و گ...
شنبه، 26 اسفند 1396 - 08:49
حرف‌هایم در مجلس فقط گزارش کار همکارانم در شرایط سخت و دشوار بود
وزیر راه و شهرسازی در جمع گروهی از كاركنان اين وزارتخانه اعم از کارمندان، مدیران و معاونین گفت: آنچه در مجلس مطرح کردم چیزی نبود جز گزارش کار همکارانم در وزارتخانه که در شرایط بسیار سخت در روز تعطیل و غیر تعطیل و شب و روز تلاش می‌کنند.
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 - 15:48
صفحه 1 از 328ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها