26 آذر 1397
En | 

سخنگوي سازمان هواپيمايي پاسخگوي رسانه ها در سقوط هواپیما است

تاریخ انتشار: يکشنبه 29 بهمن 1396|   بازدید: 3583 |  print
مركز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي اعلام كرد: در حادثه سقوط هواپيماي شركت آسمان فقط سخنگوي سازمان هواپيمايي پاسخگوي رسانه ها  است و اطلاعات از طريق پايگاه اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي منتشر خواهد شد.
 
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي، با توجه به اينكه افراد متعدد بنابر مسئوليت هاي مختلف در خصوص بحران، اطلاعاتي را منتشر مي كنند كه مورد تاييد نيست و اعتبار ندارد.
به اطلاع خبرنگاران و شهروندان گرامي مي رساند ستاد بحران با حضور مسئولان و مديران وزارت راه و شهرسازي، شركت آسمان و رئيس و اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در سازمان هواپيمايي كشوري تشكيل شده است و آخرين اطلاعات تكميل توسط سازمان هواپيمايي كشوري به اطلاع رسانه ها عموم شهروندان از طريق رسانه ها خواهد رسيد.
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري و سخنگوي اين سازمان ضمن تاييد خبر سقوط هواپيمايي ATR72شركت هواپيمايي آسمان گفت: هم اكنون كميته ستاد بحران در سازمان تشكيل شده است.
رضا جعفرزاده با بيان اينكه هواپيماي ATR72 متعلق به شركت هواپيمايي آسمان صبح امروز در ساعت 8:5 دقيقه صبح امروز از تهران به مقصد ياسوج به پرواز درآمده بود اظهارداشت: محل سايت كوهستاني بوده و شرايط جوي نامناسب گزارش شده است.
وي افزود: هم اكنون كميته بحران در شهرستان سميرم تشكيل شده و تيم هاي بحران از استان هاي فارس، اصفهان و تهران به منظور تجسس به مقصد سانحه و نجات احتمالي سرنشينان اعزام شده اند.
جعفرزاده تصريح كرد: در سانحه هواپيمايي مذكور 59 مسافر بزرگسال، يك نوزاد و 6 خدمه حضور داشتند.
تنها مرجع تعیین علت سانحه، کمیسیون بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری است.
 
طراحی سایت