03 اسفند 1398
En | 
فرزاد همدانچی به عنوان مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد

فرزاد همدانچی به عنوان مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد

تاریخ انتشار: 1398/05/27|   بازدید: 343 |  print

با ابلاغ حکمی از سوی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، فرزاد همدانچی به سمت مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام این مجموعه منصوب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، علی رستمی با ابلاغ حکمی، فرزاد همدانچی را به سمت مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

در حکم همدانچی آمده است : نظر به برخورداری جنابعالی از مراتب تعهد، تخصص و تجربه و با عنایت به اشرافی که به پروژه ترمینال گالری سلام دارید و همچنین ضرورت آغاز پروژه ترمینال جدید در راستای ارتقای کیفیت خدمت رسانی و افزایش ظرفیت جابجایی مسافر، به موجب این ابلاغ به سمت " مجری پروژه های ترمینال جدید و ترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)" منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با بکار گیری همه امکانات و ظرفیت های موجود ،حسب اختیارات و امور محوله مساعی خویش را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت شهر فرودگاهی مصروف دارید .

گفتنی است، همدانچی دانش آموخته مقطع کارشناسی معماری است و پیش از این در پروژه های عمرانی فرودگاهی فرودگاه کیش و فرودگاه امام خمینی (ره) فعالیت داشته و مدیر پروژه ترمینال گالری سلام و ترمینال جدید این فرودگاه نیز بوده است.