04 شهريور 1398
En | 
عباس مسيبی سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها شد

عباس مسيبی سرپرست روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها شد

تاریخ انتشار: 1398/04/26|   بازدید: 391 |  print

با صدور حکمی از سوی رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوايی ايران، عباس مسيبی به سرپرستی روابط‎عمومی اين شرکت منصوب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این ابلاغ از مسیبی خواسته است تا با توجه به ظرفیت‎های کارشناسی موجود در جهت بکارگیری روش‎های نوین در امر اطلاع‎رسانی صنعت هوانوردی و هماهنگی با مرکز روابط‎عمومی وزارت متبوع و شرکت‎ها و سازمان‎های تابعه و همچنین تعامل سازنده با مدیران ستادی و فرودگاهی اقدام کند.

مسیبی پیش از این سابقه فعالیت در پست هایی نظیر مدیریت روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مدیر روابط عمومی مرکز عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور(دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری)، مدیریت روابط عمومی سازمان مرکزی معاینه فنی خودروهای شهرداری تهران، و دبیر کارگروه روابط عمومی انجمن حمل و نقل شرکت های هواپیمایی را داشته است.

گفتنی است، یداله آقائی صائم از سال ۱۳۸۲ این مسئولیت را برعهده داشت و توانست در مدت مدیریت خود در روابط‎عمومی در جهت بهبود شرایط و گسترش کمی و کیفی فعالیت‎های آن تحولاتی را ایجاد کند.