06 خرداد 1398
En | 
جزئیات برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل ریلی
قائم‌مقام شركت راه‌آهن تشریح كرد:

جزئیات برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل ریلی

تاریخ انتشار: 1397/03/21|   بازدید: 359 |  print
قائم‌مقام شركت راه‌آهن در نشست خبری به تشریح جزئیات برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته پرداخت و گفت: این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ خردادماه لغایت ۱ تیرماه به مدت ۴ روز با حضور ۲۰۰ شركت ایرانی و ۹۰ شركت خارجی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
 
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حسین عاشوری قائم‌مقام شركت راه‌آهن در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۱ تیرماه به مدت ۴ روز با حضور ۲۰۰ شركت ایرانی و ۹۰ شركت خارجی در فضایی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران خبر داد.
وی افزود: علاوه بر سازندگان داخلی شركت‌هایی از كشورهای مختلف اروپایی و آسیایی همچون تركیه، جمهوری چك، لتونی، چین و روسیه در این نمایشگاه شركت می‌كنند.
قائم مقام شركت راه‌آهن بیان داشت: باتوجه به نام‌گذاری امسال به نام حمایت از تولید داخلی از سوی مقام معظم رهبری ششمین نمایشگاه حمل نقل ریلی فرصت خوبی برای سازندگان داخلی به منظور ارائه توانمندی‌ها با توجه به رویكرد حمایتی دولت است. از این رو امیدواریم مذاكرات خوبی بین بخش خصوصی، دولت و خریداران خدمات ریلی برگزار شود.
عاشوری خاطرنشان كرد: افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار خواهد شد.