دات نت نیوک
06 خرداد 1397
En | 

تجلیل از وزارت راه و شهرسازی به عنوان دستگاه‌ برتر در امر اقامه نماز

يکشنبه 21 آذر 1395 | print
اخبار
وزارت راه در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز كه در مركز آموزش عالی امام خمینی (ره) واقع در استان البرز برگزار شد، وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در گروه نخست اقامه نماز قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز كه در مركز آموزش عالی امام خمینی (ره) واقع در استان البرز در حال برگزاری است، وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش ، وزارت كشور، كمیته امداد امام خمینی(ره) ، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان بهزیستی ، بنیاد مسكن انقلاب اسلامی و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در گروه نخست اقامه نماز قرار گرفتند.
رئیس ستاد اقامه نمازکشور در تقدیرنامه‌ای خطاب به عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، ببا اشاره به گزارش هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز از عملکرد این وزارتخانه به دلیل اهتمام نسبت به آموزش و توانمند سازی کارگزاران نماز دستگاه، تقدیر و تشکر کرد

برادر گرامی جناب آقای دکترعباس آخوندی
وزیر محترم راه و شهرسازی
با سلام و تحیات
توفیق خدمتگذاری به نماز، نور چشم پیامبر اکرم بالاترین هدیه الهی است. پاداشی که شما با حمایت و پشتیبانی از اقامه نماز ذخیره می کنید بزرگترین پس انداز و حمایت و لطفی که در سایه نماز دیافت می کنید،بهترین بیمه هاست.
با توجه به گزارش هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز، عملکرد آن دستگاه در سال ۱۳۹۴ به دلیل اهتمام نسبت به آموزش و توانمند سازی کارگزاران نماز دستگاه، اتخاذ تدابیر لازم و تلاش درجهت عدم تداخل زمان حرکت رسانه های سفری با وقت نماز، الگو سازی نمازخانه فرودگاه های کشور شایسته تقدیر می باشد. لذا بدین وسیله از تلاش ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان از باب "من لم یشکر المخلوق یشکر الخالق " صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.
امید است تلاش های خالصانه شما همراه با سلامتی و سعادتمندی مورد پذیرش درگاه خداوند متعال قرار بگیرد.
محسن قرائتی
رئیس ستاد اقامه نماز کشور
طراحی سایت