28 آبان 1397
En | 

جستجو

دسته بندی اخبار


تقدير رئيس جمهوری از سازمان هواپيمايی کشوری در مديريت مصرف انرژی
رئيس جمهوری در دومين نشست هم انديشی مديران ارشد دولت تدبير و اميد از رئيس سازمان هواپيمايی کشوری به دليل صرفه‌جويی در مصرف انرژی در تابستان امسال تقدير کرد.
یکشنبه 27 آبان 1397
 چابهار، پیروزی مضاعف ایران و هند بر آمریکا/تصمیم هند و ایران به ادامه همکاری‌ها در چابهار
هند و ایران به عنوان دو کشور مهم و استراتژیک منطقه مصمم هستند که به همکاری در زمینه انرژی ، طرحهای ارتباطی و سرمایه گذاری در چابهار بدون توجه به فشارهای آمریکا ادامه دهند.
شنبه 26 آبان 1397
پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی به مناسبت در گذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
وزیر راه و شهرسازی با ارسال پیامی با اظهار تأسف، درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی و امورمجلس این سازمان را به ملت ایران و بازماندگان به ویژه خانواده های داغدار و وزیر و کارکنان وزار...
جمعه 25 آبان 1397
چالش‌ها و تهدید‌های خودرو محوری در تصادفات رانندگی
سارا امتحان* با افزایش خودرومحوری احتمال ریسک تصادفات برای کلیه کاربران نيز افزایش مي‌يابد و راهكار مناسب برای مقابله با اين مشکل، افزایش سهم حمل‌ونقل همگانی با هدف مدیریت تقاضا و کاهش بار ترافیک جاد...
جمعه 25 آبان 1397
آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن بم-جیرفت با دستور وزیر راه و شهرسازی/ اتصال بندر جاسک به شبکه ریلی با تکمیل این پروژه ریلی
در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان انجام شد:
عملیات اجرایی احداث راه‌آهن بم-جیرفت به طول ۲۶.۷ کیلومتر به دستور وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان کرمان آٰغاز شد.
جمعه 25 آبان 1397
لزوم توجه سازمان برنامه و بودجه برای اتصال چابهار به راه آهن/ بندر چابهار و راه آهن یک اولویت بسیار بزرگ در این مقطع است
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت تاکید کرد
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت توسعه چابهار گفت: بندر چابهار و راه‌آهن برای ما یک اولویت بسیار بزرگی است و وزیر راه و شهرسازی، استاندار و سازمان و برنامه بودجه به این نکته توجه کنند.
جمعه 25 آبان 1397
تأکید وزير راه و شهرسازي بر گسترش همکاری‌ها با کشور ترکمنستان
وزیر راه و  شهرسازی با حضور در مراسم بیست و هفتمین سالگرد استقلال ترکمنستان در سفارت این کشور در ایران بر گسترش همکاری‌های همه‌جانبه اقتصادی ، رفاهی و فرهنگی تأکید کرد.
چهارشنبه 23 آبان 1397
ایران همواره از صلح و ثبات منطقه‌ای و بین‌المللی حمایت مي‌كند/ فراهم بودن بسترها برای گسترش همکاری های ایران و الجزایر
وزیر راه و شهرسازی ضمن حضور در مراسم شصت و چهارمین سالروز استقلال الجزایر، این روز را به ملت این کشور تبریک و از آماده بودن بسترها برای ادامه همکاری ها بین دو کشور خبر داد.
چهارشنبه 23 آبان 1397
افزایش ۵ ساله عمر آسفالت با استفاده از روش‌های پیشگیرانه
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای:
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بابیان اینکه استفاده از اقدامات پیشگیرانه و همچنین نیروهای متخصص می‌تواند عمر آسفالت راه‌های کشور را ۵ تا ۶ سال افزایش دهد گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که...
ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397
استفاده از رویه‌های بتنی در راه‌های روستایی
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی:
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه مصرف آسفالت در چند سال اخیر در راه‌های کشور از ۳۰ میلیون تن به ۱۳ میلیون تن کاهش‌یافته است از تقریباً نصف شدن مصرف آسفالت خبر داد.
ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397
طراحی سایت