03 مهر 1400

English | 

ثبت نام دوره های آموزشی در انجمن استعداد های برتر ایران

انجمن استعدادهای برتر ایران " تشکلی با عضویت تیزهوشان و نخبگان جوان کشور" دارای اعتبار نامه و مجوز رسمی فعالیت از سازمان ملی جوانان سال1381 ( زیر مجموعه نهاد محترم ریاست جمهوری) و وزارت ورزش و جوانان در حال حاضر، در راستای اهداف علمی و آموزشی از پیش تعیین شده در اساسنامه و کشف و پرورش استعدادهای بالقوه نوجوانان و جوانان عزیز، کارگاههای آموزشی جهت آمادگی شرکت در مسابقات علمی، تیزهوشان، المپیادهای کشوری و جهانی، جشنواره جوان خوارزمی و همایش های ترویجی سلول های بنیادی نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، e-Learning ،Team Working برگزار می نماید. 

گوشه ای از کارنامه موفق و درخشان انجمن در امور آموزشی و تحقیقاتی در سطح ملی :

**موفقیت اعضا در کسب 83 مدال طلا، نقره و برنز المپیاد کشوری و جهان و قبولی بیش از 1291 نفر در تیزهوشان.

**برگزاری 221 همایش ترویجی و 182 کارگاه و دوره آموزشی مختص مدیران، مربیان و کارکنان آموزشی و پژوهشی در کشور.

** کشف بیش از 76 رتبه برتر جشنواره جوان خوارزمی، ابداعات و اختراعات ژنو و ثبت بیش از 186 اختراع توسط اعضا.

شایان ذکر است هزینه دروس فوق الذکر در آموزشگاههای آزاد و موسسات خصوصی 420 الی 600 هزار تومان است در صورتیکه در انجمن فقط 200هزار تومان می باشد و در صورت اطلاع رسانی و مراجعه دانش آموزان ممتاز کارکنان مجموعه محترم 20 درصد تخفیف ( هر درس 160 هزار تومان) و فرزندان بستگان ایشان نیز از ده درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

ثبت نام دوره آموزشی ترم تابستان که روزهای جمعه ( دو ماه و نیم) از تیرماه و در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تهران ( بالاتر از تقاطع جلال و کارگر شمالی) برگزار میگردد. از پانزدهم اردیبهشت آغاز می شود.