| 01 آبان 1399
نشست مشاور وزیر راه وشهرسازی در امور بانوان با بانوان شاغل در اداره كل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی
به گزارش روابط عمومی شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران

نشست مشاور وزیر راه وشهرسازی در امور بانوان با بانوان شاغل در اداره كل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی

تاریخ انتشار: 1395/11/04|   بازدید: 1775 |  print

به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی این نشست با حضور دكتر عرفانیان مشاور وزیر در امور بانوان و دكتر توحید اخلاقی مدیركل راه و شهرسازی و جمعی از بانوان اداره كل و ادارات تابعه برگزارشد.


 

در ابتدای این نشست دكتر توحید اخلاقی ضمن خیرمقدم، اظهارداشت: حضور بانوان در ادارات نقطه قوت برای تصمیم‌گیریهای ستادی می‌باشد و باید حضور فعال در تمامی اركان اداره داشته باشند.

در ادامه خانم دكتر عرفانیان مشاور وزیر در امور بانوان گفت: باید هرچه بیشتر به مسائل زنان در سطح كشور توجه شده و امور زنان را می‌توان در دو بخش كابران و كاركنان تقسیم‌بندی كرد. در ارتباط با كاركنان اظهار داشت با توجه به وجود زنان تحصیلكرده در جامعه متاسفانه در مقایسه با تعداد آنان، زنان شاغل در دستگاه‌ها بسیار كم هست.

دكتر عرفانیان  به تشكیل نمایندگی امور بانوان در سطح استان‌ها اشاره كرد و افزود: با جمع‌بندی نقطه نظرات و تحلیل هرچه بهتر می‌توان راه حل مناسبی برای حل مشكلات این قشر از جامعه پیدا نمود.

در پایان جلسه، بانوان اداره كل به بیان مشكلات و ارائه نظرات خود پرداختند و همچنین رقیه فضلی مشاور بانوان اداره كل، گزارشی از عملكرد حوزه بانوان ارائه نمود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

 
گالری تصاویر

گالری تصاویر

فیلم‌ها

فیلم‌ها