29 اسفند 1397
En | 

آگهی جذب کارآموز در سامانه شهراه

وزارت راه و شهرسازی بمنظور پیشبرد پروژه‌های توسعه و همچنین گسترش فعالیت‌های سامانه شهراه اقدام به جذب تعدادی کارآموز می‌نماید. متقاضیان محترم می توانند با دریافت معرفی نامه از مراکز آموزشی معتبر و دردست داشتن درخواست کتبی بهمراه رزومه آموزشی یا کاری خود به بخش دبیرخانه وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند تا درخواست ایشان مورد بررسی قرار گیرد. پس از اتمام پروسه بررسی درخواست‌ها با کارآموزان برگزیده تماس گرفته خواهد شد تا کار خود را در بخش مربوطه آغاز کنند. در صورت وجود هرگونه سوال یا برای پیگیری پروسه کارآموزی از طریق پست الکترونیک shahrah@mrud.ir پاسخگوی متقاضیان محترم خواهیم بود.


وزارت راه و شهرسازی به عنوان یک مجموعه دولتی بزرگ که نقش تصدی گری بسیار مهمی در زمینه‌های مختلفی چون حمل و نقل، توسعه شهری و مسکن دارد، قصد دارد خدمات ارتباط خود با شهروندان را به کمک سامانه ی جامعه خدمات شهروندی ( شهراه ) ساماندهی و یکپارچه سازی کند. سامانه شهراه يك سيستم نرم‌افزاري يكپارچه است كه پل ارتباطي سازمان با مراجعين را به صورت بهينه برقرار كرده و امر رسيدگي را در داخل سازمان تسهيل مي‌كند و با ارتباط نزدیک با شهروندان فاصله بین انتظارات شهروند و عملکرد واقعی سازمان را به حداقل می رساند. اکنون پس از آغاز بکار سال دوم این سامانه عظیم و بمنظور ورود به بخش‌های جدید فاز توسعه شهراه، از کارآموزان محترم دعوت میشود تا برای پیشبرد امور جاری خدمات شهروندی کمک‌های شایانی انجام دهند.

اغلب رشته های موردنیاز عبارتند از: شهرسازی، معماری، عمران، حقوقی و املاک، IT، صنایع، حسابداری 
دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته های اقتصاد،مدیریت و مهندسی صنایع که متقاضی کارآموزی هستند،برای اطلاعات بیشتر با شماره 02188646175 - مرکز توسعه و سیاست های راهبردی تماس حاصل فرمائید.

مکان: وزارت راه و شهرسازی
مدت دوره: ۳-۴ ماه (با احتساب ساعت کاری مورد نیاز مرکز آموزشی)